Výhody, které přinášíme investorům

title Vyhledávání a předvýběr Startupů na míru
title Propojování a koinvestování S jinými investory
title Investiční syndikáty Kompletní zajištění
title Pořádání akcí Investiční, edukativní, networkingové
title Investorský průvodce Praktické návody a tipy
Depo Angels

Investiční platforma, která propojuje ověřené startupy s důvěryhodnými investory.

Technologické startupy v pre-seed a seed fázi

Primárně ze CEE regionu & Pobaltí

DEPO ANGELS v číslech

Rychle rostoucí evropská komunita zaměřená na mezinárodní investice.

title 100+ investorů aktivních
title 20+ akcí každý rok
title 150+ startupů v deal flow
title 100 mil. + € podíl na investicích

Staňte se členem DEPO Angels syndikátu investorů

Starter Classic Premium Exclusive
Vzdělání
Syndikáty
Přístup ke startupům -
Andělská komunita -
DEPO akce zdarma -
Investor Toolkit -
Cena - Roční platba Zdarma 750 Kč/měsíc 1.500 Kč/měsíc Individuální
Chci Starter Chci Classic Chci Premium Chci Exclusive

Chcete získat více informací o DEPO Angels?

Domluvte si nezávaznou schůzku.

Doporučení

S Depo Ventures investujeme asi 2 roky. Vyhovuje nám jednoduchost procesu a online přístup ke všem informacím, které pro investory DV shromáždí a prověří. Oceňujeme i pravidelné informace o aktuálních investičních příležitostech a novinkách z prostředí startupů a VC. V neposlední řadě pořádají nebo se podílejí jako partneři na mnoha zajímavých eventech, což nám více umožnilo zapojit se do atraktivní komunity startupů a investorů.

Sebastian Mach Investor

Po online akci, kde jsme prezentovali svůj projekt, nás kontaktovala řada investorů, včetně Michala Ciffry z DEPO Andělského fondu I (Grouport). Během následujících týdnů jsme měli několik schůzek na téma našeho podnikání a cílů. Bylo zřejmé, že jsou profesionální, spolehliví a důvěryhodní. TPřesto jsme prošli důkladným procesem Due Dilligence, který nám dal dostatek příležitostí k vybudování dobrého vztahu.

Janosch Amstutz Beem

Jsme přesvědčeni, že partnerství s DEPO Ventures a rady, které dostáváme od zkušených investorů, nám pomohou naši vizi uskutečnit.

Tinu Bosînceanu Upgrade Academy

Plánujeme spustit nové funkce, a věříme, že nám DEPO Ventures pomůže posílit naši tržní pozici ve střední a východní Evropě a poskytne nám přehled o severoamerickém trhu.

Rauno Sigur DriveX

Lidé z DEPO Ventures nám jasně ukázali, jak investovat do startupů na západ od nás. Plánujeme další investiční kolo a věříme, že se nám díky nim podaří získat kapitál rychleji. Doufáme také, že hodně získáme z obrovské sítě andělských investorů DEPO Angels, která nám pomůže posunout společnost dál. Zároveň mezi nimi najdeme zákazníky nebo mentory.

André Dravecký Ringil

Hledal jsem místo, kde bych mohl využít své zkušenosti z mé kariéry, setkat se se zajímavými lidmi a dozvědět se něco o startupovém světě. Místo, kde jsem mohl dávat a brát současně. A našel jsem to v Grouportu. Účast na rozhodovacím procesu, kam investovat, je opravdu zajímavá. Jsem součástí týmu lidí s různými zkušenostmi, kteří hodnotí potenciál mladých lidí uspět se svými nápady.

Igor Zahradníček Investor

Úspěšně zainvestováno

Po účasti na online akci DEPO Startup Pitch se zakladatelům Augmented Robotics podařilo vybrat 350 000 EUR od fondu DEPO Angels I. (Grouport), dalších VC a syndikátů andělských investorů ze sítě DEPO Angels Network.

title Investice 350 000 EUR
title Období 3 měsíce

Úspěšně zainvestováno

Vybráni do nejvýznamnějšího akcelerátoru v Silicon Valley Sky Deck Finalisté největší startupové soutěže TechCrunch Disrupt Vítězové evropského kola v prestižním Startup World Cup & Summit

title Měsíční výnosy + 25%
title ROI 600%